Shtëpi private dy-katëshe me qira

Numri i njoftimit: 70115 | Postuar në: 22.02.2018, 16:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 200

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 90

Çmimi: 600 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me sipërfaqe 200 m². Shtëpia ndodhet në rrugën “Sarda”, në Unazën Lindore të qytetit.

✅Përbëhet nga:
- Kati i parë: që ka dy dhoma gjumi dhe sallon
- Kati i dytë: që ka 4 dhoma gjumi dhe sallon.
- 2 banjo

✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është e shtruar me pllakë.
- Dritaret janë duralumini.
- Ka mundësi ngrohjeje me oxhak.
- Ka edhe 90 m² oborr.

🏷ÇMIMI: 600 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate