Bejme Piktura

Numri i njoftimit: 70118 | Postuar në: 26.02.2018, 03:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Piktura arti

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje ne jemi Studio pikture Gold, punojme pune te ndryshme ne keto fusha : Peisazhe , Natyre e qete dhe Abstrakte duke u thelluar ne stile te ndryshme. punimet tona nisin nga 5 mij lek te reja (20,30cm x 20,30,40,50cm) dhe duke u rritur ne cmim me zmadhimin e permasave .Zbukuroni Ambjentet tuaja me veprat tona .
Ju faleminderit per mirekuptimin shijojeni pamjen .

Na vizitoni ne faqen tone te Internetit : www.StudioGold.ml

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Mateo