shiten taka

Numri i njoftimit: 70121 | Postuar në: 23.02.2018, 18:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 38

Ngjyra: gri e lehtë

Çmimi: 30 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten taka Te zbukuara me gur Swarovski. Ju lutem kontaktoni ne WhatsApp.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

 jola