Shitet Shtepi private sp 300 m2

Numri i njoftimit: 70123 | Postuar në: 23.02.2018, 20:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 300

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 217

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur Shtepi private sp totale 300 m2.
Adresa: Velipoje.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)