kepuc metallic pink

Numri i njoftimit: 70124 | Postuar në: 23.02.2018, 21:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 39

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 30 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Kepuc Te reja super high heels Te zbukuara. Kontakti ne WhatsApp

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

 jola