SUPER OFERTE!! USB 32GB vetem 2000

Numri i njoftimit: 7039 | Postuar në: 01.03.2014, 11:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.490 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / USB dhe Karta Memorje

Lloji i njoftimit: Shitet


USB me permasa shume te vogel, 32GB.
I reziston ujit.
Shpejtesia eshte mesatare 2.0
USB eshte e re e paperdorur

 Tiranë

Dërgo E-mail

 dori