Durres , Jepen me Qera Dyqane

Numri i njoftimit: 71142 | Postuar në: 06.06.2020, 12:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 80

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepen me Qera , Dyqane , buze rruge L.14, Shkozet, Rr Bajram Tusha , Perballe Karburant Kastrati , Durres
Sip. 80 m2,dhe 140 m2
Cmimi i leverdisshem .
Cel 0694064516 .

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 soni