Shtëpi private 2+1 me qira në Rrugë të Gjanë

Numri i njoftimit: 71147 | Postuar në: 27.02.2018, 13:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 55

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 0

Çmimi: 30.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 të ndodhur në katin e dytë me sipërfaqe 55 m² dhe me vendndodhje: Bulevardi Bujar Bishanaku.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Kuzhina
- Aneksi
- Dy dhoma gjumi
- Banjo

✔Cilësitë e banesës:
- Është e shtruar me pllakë.
- Ka dritare dopioxham duralumini.
- Është në ndërtim e sipër por do të përfundojë së shpejti.

🏷ÇMIMI: 30’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate