bluze e kombetares te shqiperise origjinale

Numri i njoftimit: 71152 | Postuar në: 28.02.2018, 10:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes bluzen e kombetares te shqiperise bashke me albumin e kombetares euro 2016. Ma kane dhene si dhurate e pa perdorur dhe me tiketen e bluzes qe kushton 80 euiro. te dyja e shes per 60 euro.
tel 0697336369

Flm

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 fation