Ofroj Sherbime pastrimi ne Shtepi ‭+355 69 962 8794‬

Numri i njoftimit: 71154 | Postuar në: 28.02.2018, 16:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim dhe ndihmë shtëpiake

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj te punesohem si pastruese ne shtepi part time ‭+355 69 962 8794‬

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

 lulzime