Tavolina Karrige me Qera

Numri i njoftimit: 71174 | Postuar në: 05.03.2018, 17:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 €

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


Tendencat me te fundit te sezonit 2018 mund te jene pjese e festimeve tuaj...vetem nje telefonate larg dhe ne ju bejme te mundur nje feste te paharrueshme!!! Ju mirepresim miq ^_^

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 tomi