Shtëpi private 2+1 në shitje tek ish-50 lekëshi

Numri i njoftimit: 71188 | Postuar në: 08.03.2018, 10:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 400

Çmimi: 15.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 100 m² në lagjen “Fahri Ramadani”, rruga “Pogej”.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Salloni dhe kuzhina
- Dy dhoma gjumi
- Një korridor të bollshëm
- Një banjo e kompletuar

✔ Cilësitë:
- Është e shtruar në pllakë.
- Ka një oborr prej 400 m².
- Shitet e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 15’000’000 lekë të reja
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate