Shtëpi private 2+1 në shitje pas Kishës së Madhe

Numri i njoftimit: 71198 | Postuar në: 10.03.2018, 12:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 368

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 271

Çmimi: 220.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës së Madhe, rruga “Justin Godard”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 368 m² ku 231 m² janë oborr dhe 137 m² ndërtim për kat.

✅Shtëpia përbëhet nga:
Kati i parë
- Sallon + Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi matrimoniale
- Dy Banjo
Kati i dytë ka të njëjtën planimetri me të parin por është i papërfunduar.

✔️Shtëpia ka këto cilësi:
- Ndodhet në një zonë shumë të qetë me dalje në rrugën kryesore “Marin Bicikemi”.
- Ka oborr me sipërfaqe të bollshme.
- Shtëpia është ndërtim i ri.
- Kati i parë është i shtruar në pllakë.
- Është e pajisur me bodrum në katin e parë që mund të shërbejë si depo ose garazh.

🏷️ÇMIMI 220'000 €
🔈 * I NEGOCIUESHËM*
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 📱+355695292667
ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate