Shtëpi 2+1 me qira te Gjykata

Numri i njoftimit: 71215 | Postuar në: 13.03.2018, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 25

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi me sipërfaqe 120 m² te rruga e Gjykatës.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- 2 banjo

✔Cilësitë:
- Shtëpia është e mobiluar.
- Është e shtruar me pllakë dhe çardak.
- Ofron një oborr prej 25 m².

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë të reja në muaj
*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate