Ekspres kafeje

Numri i njoftimit: 72239 | Postuar në: 16.03.2018, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ekspres kafeje bashk me mullirin qe bluan kafen eshte me dy luge njera eshte teke dhe tjetra dyshe.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Lindi