Jepet me qera shtepi private sp 100 m2

Numri i njoftimit: 72245 | Postuar në: 14.11.2018, 23:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 40

Çmimi: 200 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


CITYHOME jep me qera shtepi private 100 m2. Shtepia ndodhet afer qendres se qytetit te shkodres.
cmimi 200 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)