Garsoniere me qira pas policisë

Numri i njoftimit: 72256 | Postuar në: 20.03.2018, 16:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 25

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me sipërfaqe 25 m² të ndodhur te rruga e Golemit, pas policisë.

✔ Karakteristikat:
- Prona është një shtëpi private një-katëshe me 60 m² oborr.
- Është e shtruar me pllakë.
- Ka një dhomë dhe një banjo.
- Ofrohet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 10’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate