Menaxher Shitje

Numri i njoftimit: 72275 | Postuar në: 23.03.2018, 10:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Menaxhment konsaltin

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Menaxher Shitje

Kriteret e kerkuara:

1. Kandidati duhet te kete Arsim te larte
2. Përdorimi i paketës Office dhe programeve te tjera kompjuterike
2. Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj, kryesisht Anglisht
3. Te jete me vendbanim ne Durres
4. Mosha e preferuar deri 40 vjec
5. Eksperienca pune te meparshme perbejne avantazh

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com

Cel. : 0689080363

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania