Shtëpi me qira te Dugajët e reja

Numri i njoftimit: 72276 | Postuar në: 23.03.2018, 12:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 60

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 50

Çmimi: 16.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 60 m² të ndodhur në katin e dytë te Dugajët e Reja.

Shtëpia është e shtruar me pllakë dhe është e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 16’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate