KURSE PER BERBER

Numri i njoftimit: 72288 | Postuar në: 26.03.2018, 15:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Shëndet dhe bukuri

Lloji i njoftimit: Shitet


SALON SAMO. ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE NE ZHVILLIMIN E KURSEVE PER BERBER ZHVILLON KURSE
4-6 MUJORE PER BERBER KETU MESONI TEKNIKAT MODERNE TE PRERJES SE FLOKUT KREHJE LYERJE STILIM TREJTIME FYTYRE RRUATJE MASAZH KOKE .ETJE. NE FUND PAJISENI ME DIPLOME NGA MINISTRIA E PUNES DHE JU GARANTOJME PUNSIM TE SGURTE CEL 0692522944 fb.istg SALON SAMO

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 SALON SAMO..