Shtëpi private në shitje te Mark Lula

Numri i njoftimit: 72310 | Postuar në: 29.03.2018, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 156

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 120

Çmimi: 90.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen "Mark Lula" në Shkodër.

Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga:
✅ Kati i I:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhinë
- banjo
- koridor
- verandë
✅ Kati i II:
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
✅Kati i III përbëhet nga papafingo.

🏷Çmimi 90.000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it:
📧sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate