Makineri per prodhim boje

Numri i njoftimit: 72314 | Postuar në: 30.03.2018, 12:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Miksera te te gjitha permasave duke filluar nga 1 liter deri 10,000 litra per produke me baze uji , vaji dhe dilyenti.

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 lenci