Menaxher Shitje

Numri i njoftimit: 72320 | Postuar në: 31.03.2018, 11:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Menaxher Shitje!

Kriteret e kerkuara:

1. Kandidati duhet te kete Arsim te larte
2. Përdorimi i paketës Office dhe programeve te tjera kompjuterike
2. Te kete njohuri shum te mire te nje gjuhe te huaj si Anglisht dhe Italisht
3. Te jete me vendbanim ne Durres
4. Mosha e preferuar deri 40 vjec
5. Eksperienca pune te meparshme perbejne avantazh

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com
Cel. : 0689080363

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania