shes shpi e restauruar

Numri i njoftimit: 72333 | Postuar në: 03.04.2018, 10:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 220

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 200

Çmimi: 135.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES SHPI E RESTAURUAR 220 M2.
E NDAR - KATI PAR M2 75:2 DHOMA GJUMI,GUZHIN BANJ, GARAZH
- KATI DYT M2 90: GUZHIN,SALLON,2 DHOMA GJUMI, BANJ
- KATI I TRET M2 55: DHOM FEMIESH,DHOM GJUMI,BANJ,LAVANDERI DHE BALLKON
- TRUALLI ESHT TOTAL 200 M2
CMIMI 135000 EURO I DISKUTUSHEM

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 gelateria anonimo