Vilë 3-katëshe në shitje te rruga "Hysej"

Numri i njoftimit: 72343 | Postuar në: 05.04.2018, 15:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 450

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 180

Çmimi: 270.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja.

Vila ka edhe 180 m² oborr dhe është e konstruktuar në mënyrë të tillë:
- Kati i parë ka një sallon të madh, një dhomë ndenjeje dhe një banjo.
- Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi dhe një banjo.
- Kati i tretë ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo.

🏷ÇMIMI: 270’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate