Shitet piano classice okazion

Numri i njoftimit: 72354 | Postuar në: 07.04.2018, 02:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet piano murale marka Fazer Gjermano Finlandeze ne gjendje shum te mire e blere ne qese ne dyqan vetem nga un dhe i perdorur vetem nga un personalisht shoqerohet bashk me tela rrezerve per ta rregulluar ne qoftese ka ndonje problem tastiera...shitet per nje cmim 1miljon e 500mij lek i diskutueshem okazion...per detaje te metejshme kontaktoni ne numrin +355683193503

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Emiljan