Hotel 3-katësh në shitje në Velipojë

Numri i njoftimit: 72363 | Postuar në: 09.04.2018, 14:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 12

Sipërfaqja: 187

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 440

Çmimi: 230.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh në Velipojë, të ndodhur në rrugën nr.13, pas rrugës kryesore.
Hoteli ka një sipërfaqe prej 187 m² dhe ka 12 dhoma.
Është i shtruar krejtësisht me pllaka, ka 14 banjo dhe ballkone në katin e dytë dhe të tretë.
Mundëson edhe garazh, si dhe një oborr me sipërfaqe 440 m².

🏷ÇMIMI: 230’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate