KERKOHEN : AGJENT FOREX (Italisht)

Numri i njoftimit: 72369 | Postuar në: 25.04.2018, 19:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Menaxhment konsaltin

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 400 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


KERKOHEN:
-Operatore Ne pozicionin Agjent FTD/ Retention.
-Ofrojmë: Paga shume te mira mujore bazë duke filluar nga (400euro Neto).
-Bonuse : Ditore, Javore, Mujore.
-Kontrata Full-Time sipas kodit shqiptar të punës.
-Trajnimi fillestar i paguar.
-Mjedisi dhe kushtet ideale të punës.
-Mundësi e rritjes së shpejtë profesionale.
-Kerkojme: Njohuri te gjuhes Italiane ( ne nivel shume te mire).
-Aftesi te mira komunikative.
-Ambicioz dhe te afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet pune Full Time.
-Eksperienca perben avantazh.
Adrresa : Tirana, Rr. “Beqir Luga” tek "Pazari i Ri" Sheshi "Avni Rustemi" Godina 1. Kati 2

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 AInvest