Kerkohet Inxhinier Urbanistike / Ndertimi

Numri i njoftimit: 72370 | Postuar në: 11.04.2018, 11:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ndërtimi, Arkitekturë

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Urbanistike/ Ndertimi.


o Te kete njohuri shume te mira ne vleresimin e pasurive te paluajtshme.
o Te kete njohuri shume te mire ne realizimin e projekteve.
o Te njohe dokumentacionin Tekniko-Ligjor qe duhet ne objekt.
o Te dije te hartoje preventiva dhe situacione ne idhje me me projektet e vecanta te Shoqerise.
o Te kete aftesi te monitoroje ecurine e proceseve te punes ne kantier.
o Te kete aftesi shume te mira organizative, te dije te koordinoje punen, dhe te raportoje te drejtuesit.
o Te drejtoje dhe supervizoje stafin e perfshire ne projekt
o Te kete njohuri shume te mira ne programet kompjuteike , Autocad apo programe te tjera te fushes si dhe njohuri shume te mira te Paketes Microsoft Office.
o Zoterim i mire i gjuhes Angleze dhe italiane ;
o Mosha mbi 25 vjec.


Personat e interesuar mund te na kontaktojne ne Nr. E tel 068 20 84 735 ose te dergojne Cv- ne e tyre ne adresen e e- mailit --- imobiliare@pespagroup.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania