Tokë për shitje në Velipojë

Numri i njoftimit: 72372 | Postuar në: 11.04.2018, 14:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 363

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 21.798 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me një sipërfaqe 363.2 m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel "Viluni").
Toka ka një sipërfaqe në formë drejtkëndore dhe është e rrethuar me mure me një lartësi 50 cm.
Ndodhet afër detit, vetëm 5 minuta në këmbë, në një zonë në zhvillim dhe me dalje në rrugën kryesore.

*DISPONON DUKUMENTA TË RREGULLTA*

🏷ÇMIMI: 60 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate