Shtëpi private në shitje në Velipojë

Numri i njoftimit: 72373 | Postuar në: 11.04.2018, 17:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 250

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 150

Çmimi: 100.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali).
Prona ka një sipërfaqe totale prej 250 m², ku 100 m² janë ndërtim dhe 150 m² oborr.

Shtëpia ndahet respektivisht në:
- Sallon + Dhomë ngrënieje
- Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Dy banjo

Vila mundëson ndërtimin e katit të dytë pasi ekzistojne shkallët lidhëse.
Ofrohet për shitje krejtësisht e mobiluar, përfshirë edhe një oxhak funksional që ndodhet në sallon.
Ndodhet në një zonë mjaft të qetë me dalje në rrugën kryesore.

*Shtëpia është e pajisur me hipotekë.*

🏷ÇMIMI: 100'000 € *I NEGOCIUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate