shitet monitor LG flatron

Numri i njoftimit: 72382 | Postuar në: 13.04.2018, 19:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / Monitorë

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet monitor LG flatron W1943SS,ne gjendje perfekte cilesi hd ekrani dhe mjaft praktik per perdorim personal shpi ose zyre,esht copa e fundit

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 erjon