Durres, Shesim Apartament 2+1 ne Durres, Palase.

Numri i njoftimit: 72392 | Postuar në: 14.04.2018, 13:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 84

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 59.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Durres, Shesim Apartament 2+1 ne Durres, Palase. Apartamenti me siperfaqe 84 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne nje kompleks, ku jane te gjitha sherbimet. Apartamenti eshte i mobiluar, i shtruar ne parket, ka orientim ne Perendim me pamje nga deti, mundesi parkimi. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet ne vije te pare te ndertimeve.

Cmimi 59000 Euro i diskutueshem.

0% KOMISION PER BLERESIN!!!

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate