Tokë në shitje pranë Shkollës së Ndërtimit

Numri i njoftimit: 72440 | Postuar në: 23.04.2018, 15:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 651

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 7.161.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 651 m² me adresë: bulevardi “Mehmet Pashë Plaku”, rruga “Ymer Prizreni”.

✔Karakteristikat e tokës:
- Ndodhet 600 metra larg sheshit të Perashit, ngjitur me shkollën e ndërtimit.
- Ka hapësirë të bollshme dhe ka dalje në rrugë kryesore.
- Gjithashtu mund të perdoret për çdo lloj ndërtimi.
- Është e pajisur me dokumentacion të rregullt.

🏷ÇMIMI: 11'000 lekë të reja /m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate