Shitet shtepi ne plazh

Numri i njoftimit: 72443 | Postuar në: 23.04.2018, 23:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 31.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtitet apartamet 1+1 ne golem afer albanian star hotel te ish kompleksi xixa. Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet ne katin e dyte dhe eshte sh prane detit jo me larg se 40 m. Zona e plazhit eshte nga me te mirat dhe ofron gjithcka per pushuesit. Te gjith te interesuarit te kontaktojn ne nr 0694792340 ose 0692503420

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Ola