Shitet shtepi private sp 190 m2

Numri i njoftimit: 72473 | Postuar në: 14.11.2018, 23:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 190

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 65.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur shtepi private sp 190 m2. Shtepia ndodhet afer Kishes Madhe . Shkoder.
cmimi 65.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)