Orazion shes 3000 m2 toke ne spille

Numri i njoftimit: 72497 | Postuar në: 06.05.2018, 07:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3000

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 150.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 3000 m2 toke ne spille vetem 400 metra larg nga buza e detit ne Mes te gjeberimit🌳🍀☘️🌿 dhe asnje ndertese afer vetem Toka dhe Deti 🌊🌊

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Fori