Shitet biznesi

Numri i njoftimit: 72505 | Postuar në: 07.05.2018, 10:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Per me shume informacion telefononi 0692080780.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Grifin Albania