KERKOHET INXHINIER NDERTIMI

Numri i njoftimit: 72509 | Postuar në: 11.05.2018, 16:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Inxhinieri, Teknikë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per INXHINIER NDERTIMI.
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete mbaruar Universitetin Politeknik, dega Inxhinieri Ndertimi.
2. Te perdore shume mire programet kompjuterike perkatese
3. Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj
4. Perbejne avantazh personat me eksperience pune te meparshme.
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com
Cel. : 0686054142

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania