Ofertë, Playboy Lovely Edt 30 ml dhe shampo

Numri i njoftimit: 7255 | Postuar në: 11.02.2014, 11:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 Lekë

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Parfume, Aromat, Toalete / Perfume për Femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Blini online te Grepi.al me një kartë krediti apo debiti, nga çdo qytet i Shqipërisë dhe Kosovës. Përfitoni ulje përmes ofertave të shpeshta.

Oferta e limituar deri në datë 13 Shkurt.

Bli një Playboy Lovely Edt 30 ml dhe përfito një shampo Playboy Lovely 250 ml.
https: Tel. : +35544400007
Cel. : +355674040100
Email: support@grepi.al

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Grepi.al >(Ndërmarrje)