Shitet nje bilardo me xhetona

Numri i njoftimit: 7260 | Postuar në: 11.02.2014, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet nje bilardo Italiane me xhetona te rregullt me bila te rregullta po ashtu edhe steka. I nevoitet vetem tapiceria e siperme.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 korab