Shes autobetonjere 2.5 m2 per prodhim betoni

Numri i njoftimit: 7272 | Postuar në: 12.02.2014, 08:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Makineri ndërtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes autobetonjere 2.5 m2 per prodhim betoni ne gjendje te rregullt pune
Autobetonjerja ndodhet ne Mirdit dhe shitet me qmim 7000 euro
Tel 068 50 26 415

 Mirditë

Dërgo E-mail

 Petriti