OKAZION VESHJE FANTASTIKE ME CMIMET ME TE LIRA!!!!!!!

Numri i njoftimit: 7287 | Postuar në: 12.02.2014, 17:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 1.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


VIZITONI FAQEN TO NE FACEBOOK DHE FUTUNI TEK ALBUMET PER TE PARE SHUMELLOHSHMERITE PAFUND TE MODELEVE , FUSTANE,BLUZA,KEMISHA,AKSESORE KEPUCE XHAKETA PALLTO ETJ ETJ NE JU OFROJME MUNDESINE TE ZGJIDHNI NDER ME SHUME SE 3000 PRODUKTE TE NDRYSHME NA PELQENI NE https:
NUK E KEMI NE DISPOZICION MODELIN QE JU PELQENI???????NA KONTAKTONI TEK MESAZHET NE FACEBOOK SI E DESHIRONI DHE NE E GJEJME PER JU NEPERMJET NJE KERKIMI TE SPECIALIZUAR ONLINE

JU MIREPRESIM !!!!!!

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Unique fashion style Albania >(Ndërmarrje)