Tokë në shitje te Kolaudimi.

Numri i njoftimit: 73525 | Postuar në: 11.05.2018, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 750

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 100.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m².
Toka ndodhet afër kolaudimit të makinave, rruga “Doktor Ali Spahia”

Ndodhet buzë rruge dhe ka dalje në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 100’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate