PSP sony

Numri i njoftimit: 73535 | Postuar në: 12.05.2018, 22:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte me gjithe valixhen e tij karikuesen dhe 12 disqe per lojra ka ardhur nga America i pa perdorur fare ketu

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Flakim