llunapark

Numri i njoftimit: 7355 | Postuar në: 13.02.2014, 23:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet llunParku i prodhimit francez reverchon me vetura prodhim gjerman(22 cop) ne gjendje teknike te rregullt lodra gjendet ne kosove per info me shume ne tel.0037744264027dhe 0038649264027 agroni

 Tiranë

Dërgo E-mail

 agroni