Shtepi 2 kateshe Koshnice

Numri i njoftimit: 73554 | Postuar në: 19.05.2018, 13:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 280

Çmimi: 10.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi e ndertuar ne 1984. Ne Fshatin Koshnice, Devolli i poshtem. Ne siperfaqe toke 360 m2 me bace me peme prane liqenit. Shtepia eshte 80 m2, 2kateshe. Kati I pare ka korridor dhe nje dhome me shkalle te brendshme dhe Kati I dyte korridor dhe 2 dhoma. Plus ambiente ndihmese ne krah te shtepise.

 Devoll     Miras

Dërgo E-mail

 Mirela