SHTEPI

Numri i njoftimit: 73588 | Postuar në: 23.05.2018, 20:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepia. Siperfaqja 4200m2 toke. Me 2 hyrje per dy familje 2 kateshe. Kati i 1 eshte 119m2. Salla e madhe, Guzhina, Dhome gjumi, Banjo, Koridor, Ballkon. Kati i dyte 84m2. 2 dhoma gjumi, Banjo, Koridor, Shkalle, Ballkon. Te njejtat gjera ka dhe hyrja e tjeter. Adresa Curum Luz i Vogel Kavaje. Tel..0699117970

 Kavajë     Luz i Vogël

Dërgo E-mail

 DESARD GJATA