Ekran per Samsung Galaxy S5 G900F

Numri i njoftimit: 73594 | Postuar në: 25.05.2018, 09:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Specifikimet e artikullit
Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.

Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare TNT FEDEX 24h per qytetet kryesore dhe 48h per qytetet dhe komunat e tjera brenda shqiperise

Pagesa |Cash kur merr mallin

Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Modeli : Samsung Galaxy S5
Marka e pajtueshme: Samsung
Tipi i produktit : Ekran

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Arjan