Pajisje Marketi

Numri i njoftimit: 73656 | Postuar në: 29.05.2018, 17:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Rafte Italiane shume te forta mbajne deri ne 120 kg per meter linear. Jane shume te mirembajtura .

Si dhe kemi te gjitha pajisjet per nje market gati te reja
-Frigorifer banak 2.5m x 1.2m
-Frigorifer kollon 2 cope 2.15m x 0.8m x 0.7m
-Frigorifer ngrires 1.4m x 0.65m
-Frigorifer ngrires 1.6m x 0.7m
-Kas metalike italiane
-Kamera sigurie 8cope marka Swan Amerikane HD kapaciteti i ruajtjes 3T dhe me 16 dalje

-Kompjuter qendror dhe komjuter kase me touch
-Program te gatshem per market

-Tavolin zyre Printer per Printim ofertash
-Peshore Elektronike
-Prerese proshute,sallameri dhe djathi
-Tabel per jashta 3m x 0.8m

Nje super cmim po qe se blihen komplet

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 MARIO